Poradnik Stardew Valley – stardrop [PC]


Wprowadzenie


atem chyba nie ma na co czekać. Zjawiłeś się tutaj, żeby dowiedzieć się, gdzie znajdują się te wszystkie Stardropy. Po znalezieniu pierwszego i po informacji, co one w zasadzie dają zupełnie Ci się nie dziwię. Więc? Przejdź do kategorii poniżej o nazwie Stardrop, żeby zacząć… Ty jeszcze tutaj? Naprawdę nie ma o czym więcej dyskutować, bierz się za ten poradnik Stardew Valley – stardrop! Ándale, ándale!
Udanych poszukiwań!


Stardrop


o jest rzecz, która permanentnie zwiększa energię gracza o 34 punkty. Wiemy, jaką wartość ma energia, także przedmiot ten może okazać się najbardziej pożądanym. Dzięki niemu tak naprawdę jesteśmy w stanie robić więcej, i to każdego dnia, więc dobrze byłoby od razu skupić na nim swą uwagę i zdobyć go jak najwcześniej. Już nie wspominając o tym, że jest ich trochę.


Stardew Valley Fair


Pierwszy Stardrop na tym festiwalu, który ma miejsce 16 dnia każdej jesieni, jest sprzedawany w sklepie. Koszt tego przedmiotu to 2,000 . Walutą są tokeny, które musimy zdobyć na tej imprezie. Możemy je wygrać w dowolnej atrakcji, najłatwiej będzie je jednak pomnożyć przy kole fortuny, stawiając bez przerwy na zielone pole, które ma 75% szans na wygraną.Kopalnia


Kolejny Stardrop również jest względnie łatwy do zdobycia. Wystarczy, żeby w lokalnej kopalni dostać się do jej setnego poziomu. Nagroda czeka w skrzyni.To musi być miłość


Trzeci Stardrop można otrzymać od… partnera bądź partnerki. Wystarczy, żeby wspólna relacja trzymała się 13 lub 12 serduszek. Wtedy któregoś dnia otrzymamy przedmiot w prezencie.

Ale kanał…


Następny Stardrop można kupić u Krobusa, który żyje w kanałach. Klucz do nich otrzymujemy po złożeniu 60 artefaktów i minerałów w muzeum. Koszt przedmiotu to 20,000g.

A z tym jesteśmy w lesie…


Piąty Stardrop otrzymamy od statuy dostępnej w ukrytym lesie. Wcześniej jednak musimy zdobyć Sweet Gem Berry , które wyrasta z Rare Seed . To nasiono możemy kupić zwykle za 1,000g na pchlim targu dostępnym niedaleko. Jak już uda nam się wejść w posiadanie tego owocu, wystarczy udać się do wspomnianego wcześniej ukrytego lasu i wręczyć go statule w zamian za upragniony przedmiot.Wędkarz roku


Kolejny i przedostatni Stardrop otrzymujemy listem od Willy’ego. Żeby tak się stało, wystarczy, jasne, wystarczy – tak naprawdę czeka Cię wiele pracy; zdobyć osiągnięcie Master Angler . Odblokowuje się ono wtedy, kiedy złowisz każdą, możliwą rybę.

… I śmieciarz roku!


To już siódmy, ostatni Stardrop. Zadanie nie będzie łatwiejsze od poprzedniego, bo tym razem musimy odblokować osiągnięcie A Complete Colletion , które odblokowuje się za oddanie wszystkich 95 znalezisk do muzeum.


Zakończenie


o proszę! Dotarłeś do końca. I jak, graczu? Podobał Ci się ten poradnik Stardew Valley? Nauczyłeś się czegoś nowego? Śmiało zostaw komentarz, powiedz co myślisz! Ślicznie za to dziękuję!


Pierwotnie ten poradnik ukazał się na moim koncie Steam.

Zobacz również: Poradnik Stardew Valley – podstawy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *